Назад к блогу

Як обрати партнера UBER?

25.01.2020

На сьогодні в Україні існують десятки партнерів, які пропонують послуги підключення до UBER і їх кількість зростає з кожним днем. Ринок в процесі формування, і кількість партнерів змінюється практично щоденно- одні компанії зникають з ринку, інші з'являються. Проте, на ринку вже є великі гравці з іменем та серйозним підходом до ведення бізнесу.

Тож, на що саме необхідно звертати увагу при виборі партнера для роботи в UBER?

1. Як довго компанія на ринку, чи має офіс, персонал? Багато дрібних партнерів мають лише сайт і телефони, пропонують підключення виключно через вайбер або пошту, і т.д. Тобто при підключенні до такого партнера є велика ймовірність в один з днів не отримати зароблені кошти.

2. Чи є у компанії офіси або контакт центри в містах присутності? У солідного партнера завжди є філії в містах де він працює, куди можливо приїхати і отримати ту чи іншу консультацію. Також звертайте увагу де знаходиться офіс партнера: заправки або інші прохідні місця- швидше за все компанія не планує затримуватися в місті, і через тиждень-два партнера можете більше не побачити.

3. Розмір комісії. У великих партнерів розмір комісії за свої послуги загалом однаковий, тому що у компаній є певні витрати на утримання штату фахівців - менеджерів техпідтримки, офіси, зв'язок, інтернет, податки, комісії і т.д. Дрібні партнери, можуть часто пропонувати нижчу комісію, яка знаходиться за межею економічно обґрунтованої, - в такому разі ризики Ваші збільшуються в десятки разів: така фірма набравши водіїв за рахунок низької комісії може зникнути разом з грошима водіїв- такі історії вже були в сусідніх країнах . Висновок-не варто гнатися за низькою комісією (нижче ринкової), тому що є ймовірність втратити свої гроші.

4. Чи є технічна підтримка у компанії в режимі телефонного зв'язку - це дуже важливо, тому що зв'язок з самою компанією UBER можливий лише через додаток у вигляді листів-повідомлень. Якщо Ваш партнер не допомагає консультаціями у телефонному режимі - Вам буде дуже складно, особливо перший час, тому що бувають питання, які потребують вирішення в режимі онлайн. Вибирайте партнера, який завжди готовий Вам допомогти як в режимі телефонного дзвінка, так і при візиті в офіс.

5. Як компанія себе позиціонує на ринку. Якщо Ви бачите оголошення на стовпах на картонці або так званий "офіційний партнер UBER" обліпив оголошеннями відбійники на дорогах міста - це говорить про низький рівень роботи компанії. Поважаючий, в першу чергу себе, партнер, ніколи не стане таким чином рекламувати свою компанію.

6. Чим вигідно працювати з великим партнером з ім'ям? По-перше, у великого партнера є пряма хороша комунікація з головним офісом UBER, для водіїв це додаткова гарантія того, що партнер володіє актуальною інформацією по аспекті в роботі; що партнер може на певному етапі підключити головний офіс для вирішення тієї чи іншої проблеми водіїв. Гарантія того, що компанія в один момент не зникне разом з грошима. Великий партнер активно бере участь разом з головним офісом UBER в запуску міст, і має величезний досвід і знання в своїй сфері. Персонал такого партнера має високий рівень кваліфікації і має право самостійно проводити тренінги для водіїв UBER.

Дрібні компанії (найчастіше такі компанії існує всього лише у вигляді сайту і телефонів) йдуть з ринку, в кращому випадку намагаючись перепродати своїх водіїв великим гравцям ринку, в гіршому просто припиняють свою діяльність (виконавши або не виконавши свої зобов'язання перед водіями), т.к . вести цей бізнес з низьким% комісії неможливо. Бізнес стає тягарем, від якої просто позбавляються.

Вибір партнера-дуже важливий і відповідальний момент. Прийняте необачне рішення може спричинити за собою фінансові збитки або складності в роботі. Бажаємо Вам зважених рішень, задоволення від роботи в UBER, а також, високих доходів!

З усіх питань, пов'язаних з підключенням до UBER, вибору партнера, та інших питань, пов'язаних з роботою в UBER, Ви можете звернутися до Представництва UBERUKR в містах Київ, Одеса, Дніпро, Львів, в будні дні з 9 до 18.

Актуальні новини від партнера УберУКР Підписатися