Назад к блогу

Як стати водієм UBER в м. Дніпро?

24.06.2019

Найближчим часом компанія UBER розпочне свою діяльність в місті Дніпро!

Для водіїв таксі і просто автомобілістів, відкриваються чудові можливості стати частиною міжнародної спільноти водіїв UBER, бути біля витоків змін на ринку пасажирських перевезень, а також мати хороший стабільний дохід, працюючи з UBER Дніпро.

Які переваги дає робота в UBER водіям?
Водій сам собі керівник, сам планує свій робочий день, немає жодних планів по касі, обов'язкових платежів, внесків і т.д.
Вся робота ведеться виключно через мобільний додаток, немає необхідності постійно тримати зв'язок з диспетчерами компанії, - додаток автоматично вираховує вартість поїздок.
Величезна кількість замовлень! UBER з першого дня роботи дає таку кількість замовлень, що водієві, інколи, не вистачає часу щоб випити чашечку кави! :)
Адекватні і приємні пасажири, а також максимальна безпека поїздок, т.ч. кожен пасажир реєструється в додатку, вказуючи дані банківської картки!
Високий дохід в UBER! Водії, які співпрацюють з компанією в містах присутності, заробляють до 13 000 грн в тиждень!
Що необхідно щоб стати водієм UBER в Дніпрі ?:
- Наявність автомобіля від 1998 р в хорошому стані, мати досвід водіння від 3-х років, бути громадянином України і не бути судимим.
- Залишити заявку на сайті Національного Партнера UBERUKR і очікувати запрошення відвідати офіс представництва компанії в Дніпрі.
Стань частиною міжнародного співтовариства водіїв UBER в Дніпрі вже зараз!
Тел Представництва компанії в м. Дніпро: 0633488643 0990452665
Актуальні новини від партнера УберУКР Підписатися