До всіх новин

СТАНЬ ВОДІЄМ UBER У ВІННИЦІ

28.10.2021

Запуск UBER у Вінниці відбудеться зовсім скоро, а значить – саме час розібратися, як працює однойменний додаток і чим викликана його вражаюча популярність.

У 2009 році американська компанія представила світові платформу, яка повинна була здійснити революцію на ринку пасажирських перевезень. Інноваційний додаток повністю виключив необхідність участі 3-х осіб в процесі замовлення машини, дозволяючи водієві безпосередньо взаємодіяти з клієнтом. Крім того, обом сторонам було дозволено оцінювати якість поїздки за 5-ти бальною шкалою. Таким чином, UBER став першим сервісом, який підкреслив важливість зворотнього зв'язку у сфері надання послуг.
З червня 2016 року UBER став доступний в Україні. Всього за рік компанія розширила свою діяльність в межах 6 найбільших міст і продовжує стрімко розвиватися.
Тож чим варто керуватися, приймаючи рішення вступити до команди UBER? Насамперед, варто зазначити, що політика компанії базується, в основному, на лояльності по відношенню до водія. Таким чином, працюючи в UBER, Ви самі визначаєте тривалість робочого дня і кількість годин, проведених на лінії. Крім того, не варто випускати з уваги аспект фінансової мотивації, якій, до речі, в UBER приділили належну увагу. Стабільна активність водія нагороджується бонусами, а час роботи в період «годин-пік» оцінюється понад звичного. Однак є і «підводні камені», про які також необхідно знати майбутньому водієві. Внаслідок особливостей українського законодавства, робота водія у UBER здійснюється виключно через посередника – партнера. Найбільшим національним партнером є UBERUKR. Компанія бере на себе функцію «супроводу» водія в період його співпраці з UBER і надає технічну підтримку в режимі 24/7. Крім цього, партнер володіє власною програмою лояльності, в рамках якої, найбільш активні водії нагороджуються подарунками та знижками на паливо.
Реєстрація водіїв здійснюється за номерами
+38 067 209 25 88
+38 050 446 26 00
+38 093 170 26 44
Ставай водієм UBER у Вінниці і розширюй межі можливостей!
Актуальні новини від партнера УберУКР Підписатися