До всіх новин

СТАНЬ ВОДІЄМ UBER У МИКОЛАЄВІ

28.10.2021

Миколаїв готується до запуску UBER. Вже зовсім скоро місцевим водіям відкриється ряд привабливих можливостей, що надаються міжнародною системою пасажирських перевезень №1.

Безліч замовлень, вигідні тарифи, системи лояльності – далеко не повний список переваг, адже компанія приділяє належну увагу системі мотивації і стабільно заохочує своїх водіїв приємними бонусами.
Варто зазначити, що на сьогоднішній день UBER успішно працює в шести містах України, серед яких: Київ, Харків, Одеса, Львів, Дніпро і Запоріжжя. Безперечно, це – показник вкрай стрімкого зростання за досить нетривалий період (компанія представлена на українському ринку трохи більше року). Однак представники стверджують – зупинятися на досягнутому не збираються. А це значить, що незабаром про UBER дізнаються і в інших регіонах країни.
Приєднатися до команди успішних водіїв допоможе найбільший національний партнер – UBERUKR. Крім підключення, партнер надає технічну підтримку 24/7, а також нагороджує за проявлену активність (для участі у розіграші подарунків водієві необхідно здійснити 100 поїздок на тиждень).
Реєстрація здійснюється за телефонами:
+38 067 209 25 88
+38 050 446 26 00
+38 093 170 26 44
Дзвони, підключайся і починай заробляти, разом з UBER!
Актуальні новини від партнера УберУКР Підписатися