До всіх новин

ОПЛАТА ГОТІВКОЮ

18.06.2021
Uber   |  UberUKR

Вибір – це завжди перевага. Відповідаючи на багаточисленні запити киян, ми починаємо тестування функції оплати готівкою Uber у Києві. Відтепер у вас буде можливість обрати між двома способами оплати. Це означає той самий сервіс, ті самі зручності, але з додатковим функціоналом оплати.

Тестування готівки як способу оплати Uber наразі запущено у багатьох містах по всьому світу, серед яких Манчестер, Дубаї, Сінгапур, Прага та інші. Ми раді долучитися до них та розширити для киян можливості вибору.


ОПЛАТА ГОТІВКОЮ БУДЕ ДОСТУПНА ОБМЕЖЕНОМУ КОЛУ КОРИСТУВАЧІВ ПРОТЯГОМ ТЕСТУ


Якщо ви не бачите опцію оплати готівкою, не хвилюйтеся. Ми поширюватимемо цю функцію поступово, паралельно тестуючи її. У той же час, якщо ви стали частиною експереметального запуску готівки Uber у Києві, ваш зворотній зв’язок є дуже важливим для нас, щоб ми могли розробити цю функцію найбільш вдало та забезпечити максимально якісний сервіс.

Як обирати спосіб оплати:

  1. Відкрийте додаток Uber і натисніть на поле ‘Вказати місце відправлення’;
  2. На білому полі знизу, де будуть показані останні цифри вашої платіжної карти, ви можете перемикати способи оплати: “Готівкою” та “Карткою”;
  3. Замовте Uber;
  4. Якщо було обрано оплату готівкою, передайте водієві необхідну суму після завершення поїздки.

Cash GIF


Важливі деталі:

  • Варіант оплати готівкою не замінює варіант оплати кредитною карткою. Ви можете обрати бажаний спосіб оплати безпосередньо перед поїздкою.
  • Оплата за одну поїздку не може бути частково погашена готівкою і частково списана з картки.
  • Не кожен користувач буде бачити варіант оплати готівкою відразу ж, оскільки наразі опція готівки запущена в тестовому режимі та буде поширюватися поступово.


Інформація з сайту: https://newsroom.uber.com/ukraine/cash/

Актуальні новини від партнера УберУКР Підписатися