Назад к блогу

МАЙБУТНЄ ЗА UBER: РЕАЛЬНІСТЬ, ЧИ УТОПІЯ?

24.06.2019

У 2009 році світ вперше почув про запуск UBER. Сервіс, що дозволяє клієнту безпосередньо взаємодіяти з водієм, миттєво завоював першість на ринку пасажирських перевезень, переступивши через всі можливі стереотипи про таксі і усталену думку про міський транспорт.
З тих пір, UBER істотно розширив межі діяльності - додаток став доступним в 67 країнах світу і більш ніж в 200 містах. Однак стрімке зростання найчастіше тягне за собою реакцію невдоволення з боку опонентів. В даному випадку, незадоволеною стороною виступили служби таксі, клієнтська база яких відчутно поріділа, в процесі розвитку UBER. Недоброзичливці пророкували платформі крах і нездатність до конкуренції. Попри все, сервіс продовжив існування, примножуючи кількість клієнтів і водіїв.
Але що чекає на UBER в майбутньому? І чи стануть інновації безкомпромісної заміною традиційних таксі-служб?
Тенденція, яка сформувалася в період останніх років, чітко ілюструє потребу суспільства в онлайн-сервісах, що дозволяють не тільки швидко оформити замовлення, а й миттєво оплатити послугу. Варто зазначити, що додаток UBER надає цю можливість, поряд з можливістю стежити за рухом по маршруту, в режимі реального часу. Таким чином, переваги сервісу по відношенню до клієнта - очевидні.
Але що ж UBER може запропонувати водієві? В першу чергу, варто згадати високий дохід, формування якого відбувається з двох частин - розрахунок з боку пасажира + бонуси, які виплачує компанія. Додатково на заробіток водія впливає зміна в тарифах, обумовлена високим попитом на авто, що характерно для годин-пік і погіршення погодних умов.
Черговою перевагою є вільний графік роботи, завдяки якому водій може самостійно планувати час перебування на лінії. Саме ця особливість робить UBER оптимальним варіантом не тільки для основного, але і для додаткового заробітку.
З урахуванням перерахованих вище аспектів, не виникає жодних сумнівів у тому, що за час існування платформи UBER, роль водія стала більш значущою, а спектр його можливостей помітно розширився.
Отже, сервіс для водіїв і пасажирів, задовольняє потреби обох сторін, завдяки чому невтомно набуває всесвітньої популярності.
Як приклад, можна розглянути діяльність системи UBER в Україні. За період - трохи більше року, компанія заснувала свої представництва в 7 містах. Однак, за словами представників, це - далеко не межа, адже вже зовсім скоро додаток стане доступним і в ряді інших регіонів, серед яких: Миколаїв, Кривий Ріг, Маріуполь.
Підключення водіїв до системи відбувається через партнерів. Національним партнером UBER в Україні є компанія UBERUKR. Крім підключення партнер бере на себе функцію технічної підтримки і супроводу водіїв в режимі 24/7, а також заохочує їх бонусами за активність в роботі.
Таким чином, за досить короткий часовий проміжок, UBER здобув впевнене лідерство на вітчизняному ринку пасажирських перевезень і завоював довіру, як серед пасажирів, так і серед водіїв.
Стань водієм UBER в Україні - зроби крок назустріч інноваціям!
Актуальні новини від партнера УберУКР Підписатися